Kategorie add

Szybki kontakt

Szybki kontakt


Bestseller

Pan Nikt - Czarne

459
41,50 zł
2 dni robocze
Stan magazynowy: Duża ilość.

 • Bezpieczne płatności Bezpieczne płatności
 • Zwrot do 14 dni Zwrot do 14 dni
 • Dostawa od 12.50 zł Dostawa od 12.50 zł
  ?
  Sposób dostawy Czas realizacji* Koszt
  InPost Kurier 1-2 dni 9,90 zł
  InPost Kurier (pobranie) 1-2 dni 14,90 zł
  Paczkomaty 1-2 dni od 11,50 zł
  Paczkomaty (pobranie) 1-2 dni od 14,90 zł
  Kurier DPD 1-2 dni 18,00 zł
  Kurier DPD (pobranie) 1-2 dni 20,00 zł
  Odbiór osobisty 1-2 dni -
  więcej informacji

Dzieło, które zmusza do refleksji

„Czarne” to trzecia książka z serii Pana Nikt zawierająca liczne geopolityczne analizy i wnioski. Publikacja ukazuje, w jakim położeniu znajduje się nasza Ojczyzna i jaki wpływ mają na Nią zachodnie kraje. Książka obnaża kondycję narodu polskiego, zarzucając przede wszystkim ogłupienie i brak świadomości w różnych tematach.

„Wolny musi mieć adekwatną wiedzę o rzeczywistości. Człowiek Wolny musi posiadać system zasad i wartości, który stanowi podstawę dokonywania wyborów oraz – przede wszystkim – że Wolny Człowiek ma ukształtowany, niezniekształcony, niezmanipulowany obraz samego siebie. Zatem, starajmy się na tyle, na ile stać każdego z nas, pomóc swoim Współbraciom wyrwać się spod władzy chocholej muzyki (…).”

Autor nawołuje do przebudzenia swoich rodaków. Pragnie pokazać, na czym polega wolność i jak ważna powinna być ona dla każdego z nas.

Jak twórca widzi politykę Zachodu?

Pan Nikt zwraca dość dużą uwagę na szerzącą się w Europie Zachodniej poprawność polityczną.  Wytyka absurdy oraz niejednokrotnie nielogiczne posunięcia.

„Ileż w tym wojennym scenariuszu „idealnego świata” – kreślonym przez pana Trumpa, Netanjahu, Mike’a Pompeo, Elana Carra, panią MoSSbacher, Merkel i ich nadwiślańskich podwykonawców – ileż w nim prometejskiego, masońskiego zadufania, bolszewickiej, totalitarnej wiary w moc konstruowania przestrzeni publicznej na całym globie. Ile w tym woli mocy, triumfu lucyferiańskiej wiary. Ileż przekonania, że walka „z mową nienawiści”, z „antysemityzmem” – ulubione ich magiczne zaklęcia – jest kluczem do uregulowania wielu problemów.”

Książka dla młodzieży, dorosłych czy osób starszych

Książka geopolityczna przypadnie do gustu zarówno młodszym, jak i starszym odbiorcom. Publikacja dostępna w naszej księgarni online, może stać się wyśmienitym pomysłem na prezent z okazji urodzin lub na święta. Książka polityczna jest upominkiem, który nie tylko zaciekawi odbiorcę, ale również poszerzy jego wiedzę na temat rzeczywistości, w jakiej żyjemy.


459

Opis

Format
147x210
Autor
Pan Nikt
Oprawa
miękka ze skrzydełkami
Ilość stron
262

Contact form is not available

Zobacz także

Opinie

Dodaj opinię

Pan Nikt - Czarne

Dodaj opinię