Kategorie add

Szybki kontakt

Szybki kontakt


Nowe produkty

Nowe produkty

Bestseller

August Rohling - Tajemnice Talmuda

327
25,00 zł
2 dni robocze
Stan magazynowy: Duża ilość.

 • Bezpieczne płatności Bezpieczne płatności
 • Zwrot do 14 dni Zwrot do 14 dni
 • Dostawa od 12.50 zł Dostawa od 12.50 zł
  ?
  Sposób dostawy Czas realizacji* Koszt
  InPost Kurier 1-2 dni 9,90 zł
  InPost Kurier (pobranie) 1-2 dni 14,90 zł
  Paczkomaty 1-2 dni od 11,50 zł
  Paczkomaty (pobranie) 1-2 dni od 14,90 zł
  Kurier DPD 1-2 dni 18,00 zł
  Kurier DPD (pobranie) 1-2 dni 20,00 zł
  Odbiór osobisty 1-2 dni -
  więcej informacji

Dzieło „Tajemnice Talmuda, czyli zasady Żydów względem Boga, wiary i chrześcijan” dostępne w naszej księgarni online, to reprint kultowego dzieła prof. Augusta Rohlinga – niemieckiego teologa skupiającego się na polemice z Żydami i protestantami. Aby ułatwić recepcję dzieła, język tego wydania został uwspółcześniony.

Czym intryguje publikacja?

Publikacja „Tajemnice Talmuda, czyli zasady Żydów względem Boga, wiary i chrześcijan” ukazuje to, w jaki sposób Talmud postrzega Boga, Raj, Piekło, czy też anioły i demony. Analiza wszystkich zagadnień pokazuje, że Żyd ma zobowiązania jedynie wobec swoich współbraci, obcych natomiast może traktować w sposób instrumentalny. Rohling zwraca uwagę na to, że w Talmudzie można odnaleźć wiele fragmentów wyrażających wrogość wobec gojów, czyli osób niebędących Żydami.

Kilka słów od wydawcy:

„Ponad rok temu podczas rozmowy z autorami publikującymi we 3DOM wyartykułowałem chęć wydania Talmuda jako całości w języku polskim, aby każdy mógł naocznie przekonać się, że obecny stan rzeczy (czyli np. uleganie państwu położonemu w Palestynie w sprawie ustawy o IPN AD 2018) to rezultat wieloletniej polityki prowadzonej przez nacje, której postawy działania spisane są lub przekazane ustnie w księgach Miszny i Gemary. Najbardziej przerażające w tym wszystkim jest to, że rzeczy o traktowaniu gojów przez Żydów, o których można przeczytać na Bibule, czy usłyszeć w wykładach Grzegorza Brauna, Stanisława Michalkiewicza i Stanisława Krajskiego ma pełne poparcie faktograficzne, które niniejsza książka ukazuje.”

327

Opis

Format
120x169
Autor
August Rohling
Oprawa
miękka
Ilość stron
90

Contact form is not available

Opinie

Dodaj opinię

August Rohling - Tajemnice Talmuda

Dodaj opinię