Kategorie add

Szybki kontakt

Szybki kontakt


Nowe produkty

Nowe produkty

Bestseller

Wojciech Sumliński - Niebezpieczne związki Andrzeja Leppera

182
32,00 zł
2 dni robocze
Stan magazynowy: Mała ilość.

 • Bezpieczne płatności Bezpieczne płatności
 • Zwrot do 14 dni Zwrot do 14 dni
 • Dostawa od 12.50 zł Dostawa od 12.50 zł
  ?
  Sposób dostawy Czas realizacji* Koszt
  InPost Kurier 1-2 dni 9,90 zł
  InPost Kurier (pobranie) 1-2 dni 14,90 zł
  Paczkomaty 1-2 dni od 11,50 zł
  Paczkomaty (pobranie) 1-2 dni od 14,90 zł
  Kurier DPD 1-2 dni 18,00 zł
  Kurier DPD (pobranie) 1-2 dni 20,00 zł
  Odbiór osobisty 1-2 dni -
  więcej informacji

Kolejna książka Wojciecha Sumlińskiego, który ma na swoim koncie już kilka pozycji odkrywających starannie ukrywane sekrety salonów, najważniejszych polityków i służb. Tym razem autor zajmuje się niejasnymi okolicznościami samobójczej śmierci lidera Samoobrony — Andrzeja Lepper.

"Niebezpieczne związki Andrzeja Leppera. Kto naprawdę go zabił" to książka, która przybliża historię życia lidera wspomnianego już ugrupowania politycznego. Sumliński wykonał mrówczą pracę docierając do dokumentów i relacji najróżniejszych osób, by zbadać niewyjaśnione dotąd okoliczności śmieci Leppera. To zapis faktów tak nieprawdopodobnych, że mogłoby wydawać się fikcją — niebezpieczne związki z najważniejszymi politykami i służbami specjalnymi z Polski, Rosji i Ukrainy, polityczne porachunki i gry na najwyższym szczeblu. Książka Sumlińskiego powstała, by wyjawić prawdę, której już wielu do tej pory próbowało się domyślać, ale nikt nie miał odwagi, by ją odkryć.

Wojciech Sumliński to polski dziennikarz i publicysta urodzony w Warszawie w 1969 roku. Absolwent psychologii na Akademii Teologii Katolickiej, związany wcześniej z "Życiem", "Gazetą Polską" i "Wprost". Autor cyklicznego programu "Oblicza prawdy" o działaniach SB i reportaży telewizyjnych. Wielu czytelników docenia pozycje, które pisze Wojciech Sumliński. Książki tego autora nierzadko poruszają trudne tematy, których inni wolą unikać.”

9788394293468

Opis

Autor
Wojciech Sumliński

Contact form is not available

Opinie

Dodaj opinię

Wojciech Sumliński - Niebezpieczne związki Andrzeja Leppera

Dodaj opinię