Kategorie add

Szybki kontakt

Szybki kontakt


Bestseller

Jacek Hoga - Dzieci i Broń

14440
39,50 zł
2 dni robocze
Stan magazynowy: Duża ilość.

 • Bezpieczne płatności Bezpieczne płatności
 • Zwrot do 14 dni Zwrot do 14 dni
 • Dostawa od 12.50 zł Dostawa od 12.50 zł
  ?
  Sposób dostawy Czas realizacji* Koszt
  InPost Kurier 1-2 dni 9,90 zł
  InPost Kurier (pobranie) 1-2 dni 14,90 zł
  Paczkomaty 1-2 dni od 11,50 zł
  Paczkomaty (pobranie) 1-2 dni od 14,90 zł
  Kurier DPD 1-2 dni 18,00 zł
  Kurier DPD (pobranie) 1-2 dni 20,00 zł
  Odbiór osobisty 1-2 dni -
  więcej informacji

„Dzieci i broń” to niesamowita książka napisana w formie wywiadu-rzeki, w którym to Jacek Hoga odpowiada na pytania dotyczące tego, co nasz naród powinien zrobić, aby nie zaniknąć i nie zostać zapomnianym. W odpowiedziach na pytania za rozwiązanie Hoga wskazuje tytułowe dzieci i broń.
Jacek Hoga uważa, że dzieci są przyszłością narodu, natomiast broń zapewnia bezpieczeństwo rodzinie i powinna być ogólnodostępna dla każdego obywatela, bez konieczności posiadania pozwoleń. Książka ta nie skupia się jednak jedynie na aspektach ujętych w nazwie dzieła – Jacek Hoga odnosi się również do wiary katolickiej, edukacji, kultury, a nawet łowiectwa, które utożsamia z polską tradycją. Jacek Hoga – prezes fundacji Ad Arma, próbuje udowodnić, że jedynie duża i bezpieczna rodzina stanowi gwarancję kontynuowania naszej narodowej wspólnoty.

Książka z misją

Minęło już ponad dziesięć lat od momentu, gdy po raz pierwszy próbowałem namówić Jacka Hogę na napisanie książki. Uważałem, że jego spostrzeżenia, argumenty i doświadczenie życiowe są zbyt cenne, by zachowały się tylko w niedoskonałej, werbalnej pamięci. (…) Gdy przeczytałem „Dzieci i broń” Jacek zapytał mnie, czy warto było wpuścić do swojego domu obcych, nieznanych czytelników? Odpowiedziałem, że tak. Jeżeli chociaż jeden młody człowiek zastanowi się nad swoim życiem, jeżeli powstanie chociaż jedna więcej wielodzietna rodzina, jeżeli chociaż jeden mężczyzna nie porzuci swojej żony i dzieci, to znaczy, że było warto.
- Sławomir Mentzen

9788366227118

Opis

Format
169x237
Autor
Jacek Hoga
Oprawa
miękka
Ilość stron
168

Contact form is not available

Opinie

Dodaj opinię

Jacek Hoga - Dzieci i Broń

Dodaj opinię