Kategorie add

Szybki kontakt

Szybki kontakt


Reżyseria i muzyka: Dariusz Regucki - Dzieje Apostolskie, Listy, Apokalipsa - 8 CD

13650
130,00 zł
Stan magazynowy: Czasowo niedostępne.

 • Bezpieczne płatności Bezpieczne płatności
 • Zwrot do 14 dni Zwrot do 14 dni
 • Dostawa od 12.50 zł Dostawa od 12.50 zł
  ?
  Sposób dostawy Czas realizacji* Koszt
  InPost Kurier 1-2 dni Od 9,90 zł
  InPost Kurier (pobranie) 1-2 dni Od 14,90 zł
  Paczkomaty 1-2 dni Od 11,50 zł
  Paczkomaty (pobranie) 1-2 dni Od 14,90 zł
  Kurier DPD 1-2 dni Od 14,00 zł
  Kurier DPD (pobranie) 1-2 dni Od 16,90 zł
  Odbiór osobisty 1-2 dni -
  Kurier DHL / Fedex 3-7 dni Zal. od wagi paczki
"Szanowni Państwo! Przed chwilą skończyłem pracę z aktorami i nagrałem ostatni dźwięk muzyki. Liczę z realizatorem Jarosławem Ziemblą minuty nagrania i komputer pokazuje nam, że mamy około sześćset dziesięć minut narracji. Co w tym momencie czuję? Z jednej strony ogromną wdzięczność, że mogłem pracować twórczo zmagając się z najpiękniejszymi tekstami księgi ksiąg, a z drugiej strony zmęczenie. Ponad sto godzin w studio, nie licząc czasu, który poświęciłem na szukanie klucza do otwarcia poszczególnych ksiąg. Tak, na pewno jestem wdzięczny Panu Bogu, że na mojej drodze stawia ludzi, którzy pozwalają mi się realizować twórczo, bez stresu wynikającego z dokonywania wyborów moralnych.

Producenci Adam i Marek Zemianin, aktorzy PP Jerzy Trela, Krzysztof Globisz, Piotr Piecha, Jacek Lecznar, znakomita wokalistka i skrzypaczka Asia Grela, oczywiście aura życzliwości i niesamowita atmosfera ,,Amadeusz Studio”. To wszystko miało wpływ na końcowy efekt nagrania. Czy będzie się Państwu podobać? Nie wiem. Mam tylko nadzieję, że moja osoba nie była zbyt dużą przeszkodą, aby się objawiła chwała Pana. Kiedy czyta się teksty natchnione to jest pokusa, żeby próbować interpretować Pismo w sposób np. pompatyczny, czy oderwany od rzeczywistości.

Można nawet stworzyć przejmującą, ale nierealną wizję dziejów człowieka. Coś pośredniego pomiędzy teatrem i bajką. Tylko czy to ...głupstwo przepowiadania..., które rozpoczęło się dwa tysiące lat temu ma jeszcze moc? Czy targany namiętnościami współczesny człowiek może odnaleźć sens swojego życia w Nim? Odpowiedź nie jest prosta. Każdy musi zmierzyć się z tym pytaniem sam, tak jak to pytanie zadawali sobie pierwsi Apostołowie, liczni święci i męczennicy. Bóg - człowiek, przynosi orędzie zbawienia dla każdego z nas. Czy potrafimyczytać  w księdze naszego życia? Czy potrafimy odczytać poszczególne karty naszej historii? A może na początek wystarczy się wyciszyć i wsłuchać w słowa Pana?

Wykonanie: Krzysztof Globisz, Jacek Lecznar, Maciej Słota, Jerzy Trela
Rafael

Contact form is not available

Opinie

Dodaj opinię

Reżyseria i muzyka: Dariusz Regucki - Dzieje Apostolskie, Listy, Apokalipsa - 8 CD

Dodaj opinię