Kategorie add

Szybki kontakt

Szybki kontakt


Nowe produkty

Nowe produkty

Pismo Święte Nowego Testamentu

13411
Tekst dużym drukiem
45,00 zł
Stan magazynowy: Czasowo niedostępne.

 • Bezpieczne płatnościBezpieczne płatności
 • Zwrot do 14 dniZwrot do 14 dni
 • Dostawa od 12.50 złDostawa od 12.50 zł
  ?
  Sposób dostawyCzas realizacji*Koszt
  InPost Kurier5-7 dniOd 9,90 zł
  InPost Kurier (pobranie)5-7 dniOd 14,90 zł
  Paczkomaty5-7 dniOd 11,50 zł
  Paczkomaty (pobranie)5-7 dniOd 14,90 zł
  Kurier DPD5-7 dniOd 14,00 zł
  Kurier DPD (pobranie)5-7 dniOd 16,90 zł
  Odbiór osobisty5-7 dni-
  Kurier DHL / Fedex7-11 dniZal. od wagi paczki

"Pismo święte - to w pewnym sensie dzieje dialogu Boga z człowiekiem. Pan Bóg przemawia nie tylko słowem, lecz także swymi czynami, które niekiedy dosadniej nawet niż słowa wyrażają odwieczną dobroć Boga względem człowieka. Człowiek zaś, z wytrwałością aż zastanawiającą, złem odpowiada na niezmordowaną dobroć Boga. (...)
 

Próby spisania Dobrej Nowiny były podejmowane nie jeden raz i nie przez jednego tylko autora. Cztery spośród spisanych Ewangelii Kościół uznał za natchnione i wprowadził do zbioru ksiag Pisma świętego (red.)" - Ze wstępu
 

Przekład z języka greckiego na podstawie Pisma Świętego Nowego Testamentu, Poznań-Warszawa 1978, Pallottinum
 

Wydanie specjalne dużym drukiem - wielkość czcionki ok 16 pt

Imprimatur: Kuria Metropolitalna w Lublinie.

Dostępne w dwóch kolorach: granatowym i bordowym.

 Wszystkim, którzy wnikać będą w głębię treści Słowa Bozego, serdecznie zyczę, aby umacniało ono nadzieję i ukazywało horyzont Bożego Sensu. Niech sam Chrystus, Wcielone Słowo, wchodzi w nasze zycie przez refleksję nad Ewangelią i niech zycie to staje się piękniejsze i lepsze przez Jego obecność.

Błogosławię na rodzinne odkrywani Chrystusa w pięknie Ewangelii i w trudach naszego życia.
  
Wasz Biskup
+ Józef Życiński
Lublin, 25 marca 2000r.
W uroczystość Zwiastowania Pańskiego
  
 
Fragment:
  
Łk 1, 26-38
  
Zwiastowanie Maryi
  
(26) W szóstym miesiącu posłał Bóg anioła Gabriela do miasta w Galilei, zwanego Nazaret, (27) do Dziewicy poślubionej mężowi, imieniem Józef, z rodu Dawida; a Dziewicy było na imię Maryja. (28) Anioł wszedł do Niej i rzekł: Bądź pozdrowiona, pełna łaski, Pan z Tobą, <błogosławiona jesteś między niewiastami>. 
  

(29) Ona zmieszała się na te słowa i rozważała, co miałoby znaczyć to pozdrowienie. (30) Lecz anioł rzekł do Niej: Nie bój się, Maryjo, znalazłaś bowiem łaskę u Boga. (31) Oto poczniesz i porodzisz Syna, któremu nadasz imię Jezus. (32) Będzie On wielki i będzie nazwany Synem Najwyższego, a Pan Bóg da Mu tron Jego praojca, Dawida. (33) Będzie panował nad domem Jakuba na wieki, a Jego panowaniu nie będzie końca. (34) Na to Maryja rzekła do anioła: Jakże się to stanie, skoro nie znam męża? (35) Anioł Jej odpowiedział: Duch Święty zstąpi na Ciebie i moc Najwyższego osłoni Cię. Dlatego też Święte, które się narodzi, będzie nazwane Synem Bożym. (36) A oto również krewna Twoja, Elżbieta, poczęła w swej starości syna i jest już w szóstym miesiącu ta, która uchodzi za niepłodną. (37) Dla Boga bowiem nie ma nic niemożliwego. (38) Na to rzekła Maryja: Oto Ja służebnica Pańska, niech Mi się stanie według twego słowa! Wtedy odszedł od Niej anioł.
Gaudium

Opis

Format
155x215
Oprawa
twarda
Ilość stron
1072

Contact form is not available

Opinie

Dodaj opinię

Pismo Święte Nowego Testamentu

Tekst dużym drukiem

Dodaj opinię